DUBAJ Z PRAHY ZA 5493.-KČ, SRÍ LANKA, MALEDIVY, NEPÁL JIŽ OD 9683.-KČ

09.03.2015 16:58

Colombo, Maledivy, Nepál z Prahy i Bratislavy – 9.683 Kč

DoporučujemeKoláž pro destinace FlyDubai - flickr.com

pod licencíCC

Nízkonákladové aerolinie flydubai z Perského zálivu opět spustily promo nabídku do velmi poptávaných nejen dovolenkových destinací. Zpáteční letenky z Prahy či Bratislavy začínají na cenách 5.493 Kč, resp. 198 €.

Podmínky:

  • Cestovní období 13. dubna – 13. června
  • Prodej do 13. března nebo vyprodání

Letenky z Prahy:

Letenky z Bratislavy

Ubytování

V ceně je zahrnuto zavazadlo do 20 kg. Na letech z Prahy do Dubaje a zpět je podáváno zdarma občerstvení, proto si na další návazné lety nezapomeňte zabalit pořádnou svačinu.

Praha - Colombo

Praha – Colombo

Srí Lanka

Pro inspiraci si můžete přečíst úspěšný příspěvek o tom, co vše podniknout na Srí Lance.

Maledivy: z letiště na ostrov Maafushi

Letiště je umístěné na samotném ostrůvku, proto je nutné započít cestu krátkým převozem. Cesta loďkou z letiště na hlavní ostrov Malediv – Male, trvá přibližně 10 minut a cena za jednu osobu činí 1$ – 20 Kč. V Male máte na výběr. Buďto přečkat alespoň jednu noc a prohlédnout si i tento ostrov nebo se rovnou přesunout na druhou stranu ostrova, odkud odjíždí transfery na okolní ostrůvky. Doporučujeme přenocovat na Male před zpáteční cestou. Ubytování na Male začína na cca 900 Kč, nezapomeňte, že cena je bez daně!

Mezi odlehlými stranami ostrova se dostanete taxíkem, cena se pohybuje od 2 do 4 $. Následně již zbývá zaplatit 2,5 $ za trajekt z Male na Maafushi. Lodní řád na odlehlejší ostrovy.

Ubytování na Maafushi od 980 Kč

Cestu na ostrov Maafushi jsme popsali především proto, že na tomto ostrově naleznete cenově přijatelnou nabídku ubytování. Nejlevnější dvoulůžkový pokoj se snídaní lze rezervovat od 560 Kč + 420 Kč. Přehled cenově dostupných hotelů na MaafushiCeny uvádíme odděleně proto, jelikož v přehledu jsou uvedeny bez poplatků a daní – může docházet ke zbytečným omylům.