Dublin (Irsko) z Prahy za 1750.-Kč

12.08.2014 13:06

Prodloužený víkend v Dublinu z Prahy – 1.750 Kč

 

Vydejte se na prodloužený víkend do hlavního města Irska, kde nesmíte vynechat Dublinský hrad, Ha‘penny Bridge či O’Connel Street se stodvacet metrů vysokým ocelovým sloupem Spire of Dublin. Taktéž musíte okusit neopakovatelnou atmosféru zdejších pubů, které symbolizuje především známý The Temple Bar.

Ke strávení prodlouženého víkendu v Dublinu vás jistě vybídne nabídka zpátečních letenekz Prahy za 1.750 Kč, termín za tuto cenu je jen jeden, tak neváhejte!

  • Rezervuj letenku Praha – Dublin za 1.750 Kč na www.ryanair.com, termín 02.-04. října nebo 02.-06.října
  • Další termíny za 1.910 Kč naleznete v průběhu listopadu.

! Při nákupu letenek si dávejte pozor v posledním kroku, kdy se může stát, že se vám po vyplnění čísla vaší platební karty objeví nabídka přepočtení českých korun na eura nevýhodným kurzem Ryanairu. Jak netratit a nesouhlasit s nabídkou přepočtu se dozvíte v našem návodu, hledejte „Krok pátý“.

Letenky Dublin

Letenky Dublin

Omezení zavazadel a odbavení u Ryanair

Ryanair umožňuje bezplatnou přepravu 2 kusů příručních zavazadel, první kus musí být maximálních rozměrů 55x40x20 cm a hmotnosti 10 kg. Druhý kus zahrnuje kabelky, tašky na notebook či nákupy v dute-free obchodech a je limitováno rozměry 35x20x20 cm.

Nově Ryanair umožňuje odbavení přes novou verzi mobilní aplikace. Nyní si při nástupu do letadla vystačíte s potvrzením a kódem na displeji, nemusíte již tisknout klasickou papírovou palubní vstupenku.

Z mezinárodního letiště Dublin do centra se dopravíte linkou Airlink 747, jednosměrné jízdné 6 €, zpáteční 10 €.

Hotely v Dublinu

Při hledání ubytování v Dublinu se zaměřte především na centrum města, byť zaplatíte o něco více. Doprava v Dublinu není nejlevnější a nejrychlejší, a tak není nic lepšího, než dojít do hotelu „po svých“.