KARNEVAL V BENÁTKÁCH S LETENKOU Z PRAHY A UBYTOVÁNÍM V BENÁTKÁCH ZA NECELÉ 3 TISÍCE KORUN!

06.01.2015 14:33

Pobyt v Benátkách během karnevalu – 2.884 Kč

 

Podnikněte výlet do jednoho z nejromantičtějších měst na světě – do Benátek a užijte si zdejší karnevalovou atmosféru. V tomto roce se koná benátský karneval od31. ledna do 17. února. Během těchto dnů tu na vás čekají rozmanité masky, bohatý program a nekončící veselí. Za letenku, ubytování na 3 noci a letištní transferynemusíte zaplatit více než 2.884 Kč za jednu osobu.

1) Letenka z Prahy do Benátek

Letenka z Prahy do Benátek v termínu 31. ledna do 3. února se společností Wizz Air vás vyjde na1.058 Kč. V ceně letenky je zahrnuto zavazadlo o rozměrech 42 x 32 x 25 cm. Na benátský karneval je možné také zakoupit letenku za cenu 658 Kč a to v termínech 3. – 7. února a 10. – 14. února. Ceny letenek jsou platné pro členy WDC Clubu.

  • Rezervuj letenku Praha – Benátky za 1.058 Kč na wizzair.com
  • Příkladový termín: 31. ledna – 3. února 2015
Zpáteční letenka z Prahy do Benátek

Zpáteční letenka z Prahy do Benátek

2) Ubytování v Benátkách

Nejlevněji seženete ubytování v nedalekém Mestre, odkud se do historického centra Benátek dostanete autobusem za 15 minut. Dvouhvězdičkový hotel Primavera v Mestre se nachází nedaleko mostu Ponte della Libertà a autobusová zastávka je vzdálená pouhých 60 metrů od hotelu. Dvoulůžkový pokoj se společnou koupelnou na 3 noci stojí 1.458 Kč na jednu osobu. Snídaně je zahrnuta v ceně. Na recepci musí zaplatit městskou daň ve výši 1,4 € za osobu na noc (3 noci = 116 Kč).

Nejlevnější ubytování v Benátkách seženete v v penzionu B&B Best Holidays Venice, který se nachází v historické budově v centru Benátek přibližně 200 metrů od mostu Rialto. Na náměstí svatého Marka dojdete pěšky za 10 minut. V celém objektu je dostupné wifi připojení zdarma. Pobyt ve dvoulůžkovém pokoji se společnou koupelnou na 3 noci vychází na 1.911 Kč za jednu osobu včetně snídaně. V ceně není zahrnut poplatek za městkou daň, který činí 3 € za osobu na noc (3 noci = 249 Kč).

3) Doprava

Z letiště Treviso se dostanete veřejnou dopravou přímo do města Treviso za 1,2 € / 34 Kč. Jízdenku zakoupíte přímo na letišti. Odtud pojedete vlakem do samotných Benátek, či města Mestre, kde naleznete levnější ubytování. Jednosměrná jízdenka z Trevisa do Mestre je dostupná již od 3,3 € / 92 Kč.

Další variantou je využít přímou autobusovou linku z letiště do Benátek. Jízdenky můžete zakoupit na letišti a zpáteční jízdenka vás vyjde na 18 €.

Pokud chcete prozkoumat celou benátskou lagunu včetně ostrovů Murano, Burano a Lido, vyplatí se vám pořídit si vícedenní turistickou jízdenku. Tato jízdenka je platná téměř po celé laguně a pokud budete ubytování v Mestre, můžete ji využít i k dopravě do Benátek. Více informací o turistické jízdence naleznete zde.

  • jednodenní jízdenka (24 hodin) – 20 €
  • dvoudenní jízdenka (48 hodin) – 30 €
  • třídenní jízdenka (72 hodin) – 40 €

 

  •