LETENKY DO BENÁTEK Z PRAHY ZA 965.-KČ

02.12.2014 18:31

Volotea: letenky z Prahy do Benátek – 965 Kč

Co se vám vybaví, když se vysloví Benátky? Vodní kanály, gondoly, Náměstí sv. Marka, Dóžecí palác nebo snad romantika? Vydejte se do nejromantičtějšího města na světe, rozkládajícího se na 118 ostrovech, které propojuje více než 400 mostů.

Aktuální nabídka španělských aerolinií Volotea vaše rozhodování ulehčí. Zpáteční letenky z Prahyna hlavní benátské letiště Marco Polo jsou dostupné za 35 € nebo-li 965 Kč. Cena je podmíněna vlastnictvím nebo pořízením členství Supervolotea, které stojí na jeden rok 40 €.

  • Rezervuj letenku Praha – Benátky za 35 € / 965 Kč na Volotea.com
  • Cestovní období:  3 – 30. dubna 2015

V ceně letenky je zahrnuta přeprava 2 kusů kabinových zavazadel o maximálních rozměrech55x40x20 cm a 35x20x20 cm, přičemž váha prvního z nich nesmí překročit 10 kg.

Praha - Benátky

Praha – Benátky (Marco Polo)

Kde složit hlavu?

Při hledání ubytování vás může překvapit vyšší cena za hotely v samotných Benátkách, proto zvažte také možnost přespávání na pevnině, a to v Mestre, ze kterého se dopravíte do Benátek velmi frekventovanou dopravou za pár minut autobusem nebo vlakem.

  • Porovnejte ceny ubytování v Benátkách a Mestre
  • Cestovní pojištění pro pobyt v Itálii si můžete sjednat zde >>

Přesuny v Benátkách a v benátské laguně

Pokud ze svého pobytu chcete vytěžit maximum, jistě se vám vyplatí pořízení jedno či vícedenní turistické jízdenky, která platí pro dopravu v celé benátské laguně, můžete využít k výletům na ostrovy Murano, Burano či Lido, dále pak k přesunům z Mestre do Benátek. Za příplatek 4 €/směr k této turistické jízdence můžete využít autobus z letiště Marca Pola.

  • Více informací o turistických jízdenkách a pasech naleznete zde>>

Členství Supervolotea?

Volotea nabízí obdobné členství jako Wizzair s tím, že za rok zaplatíte 40 €. Supervolotea členství umožňuje cestovat znovu svému členovi a jeho doprovodu o několik eur levněji. U dražších letenek je cenový rozdíl 10 €, tzn. že znovu se vyplatí zakoupit členství již při první cestě. S členstvím rovněž získáváte přístup k exkluzivním nabídkám, o kterých se dozvíte jako první. Nezapomeňte, že členství můžete využít také k nákupům letenek do dvou francouzských destinací Nantes a Bordeaux, které Volotea z Prahy nalétává.