LETNÍ VÝPRODEJ LETENEK NA PYRENEJSKÝ POLOOSTROV

18.02.2015 17:56

Mega výprodej: léto na Pyrenejském poloostrově – 1.841 Kč

Nejprve jsem zakopl o prostou letenku Vídeň – Madrid s Iberii, která se tvářila jako konkurenční tarif k Ryanairu na letech z Bratislavy. Cena byla však tak nízká, že mi nedala a začal jsem kopat hlouběji, až jsem narazil na zlato v podobě množství destinací za více než skvělé ceny. Hitpárada však pokračovala dál, a to do té doby, než jsem prozkoumal i cestovní období. Letenky z Vídně na Pyrenejský poloostrov, Baleárské i Kanárské ostrovy jsou dostupné i o letních prázdninách!

Níže uvádím jen skromný přehled destinací, které dle mého zapadají svou cenovou výhodností do našich kritérií akčních nabídek. Ceny jsou dostupné do vyprodání a upozorňuji předem, dostupnost o letních prázdninách je omezená!

Odlety z Vídně a je možné kombinovat destinace jako open-jaw, např. Porto+Lisabon.

Madrid

Andalusie

Portugalsko

Baleárské ostrovy

Baskicko

Kantábrie

Galicie

Katalánsko

Valencie

Kanárské ostrovy

A jelikož je destinací opravdu mnoho, přikládám i názornou mapu Pyrenejského poloostrova – vykresleno bez úseku Vídeň – Madrid.

Letenky do Španělska

Letenky do Španělska

V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo, některé dražší tarify již umožňují cestovat se zavazadlem. Kdy máte a kdy nemáte v ceně kufr se dozvíte v druhém kroku rezervace.

Letenky Madrid

Letenky Madrid

Do Vídně z Prahy? Vyplatí se?

Ano! Španělsko je obecně záležitostí 5 tisíc a více z Prahy (to se bavíme jen o konkurenčních destinacích jako Madrid a Barcelona). Navíc fakt, že z pražské Florence dojedete autobusy Student Agency 6x denně na letiště ve Vídni za 9 stovek činí tuto nabídku bezkonkurenční.