Z Prahy do Ženevy a zpět za 1652.-Kč... Letadlem.

08.09.2014 14:16

Prodloužený víkend v Ženevě – 1.652 Kč

   

S leteckou společností Swiss Air Lines můžete zakoupit letenku přímo z Prahy na prodloužený víkend nebo delší pobyt v Ženevě už za 1.652 Kč. V ceně je zahrnuto příruční zavazadlo o maximální váze 8 kg a rozměrech 55x40x23 cm.  Výhodné letenky lze zakoupit od začátku října až do března 2015.

  • Ubytování v Ženevě naleznete zde >>
  • Cestovní pojištění si v případě zájmu můžete sjednat zde >>
Zpáteční letenka do Ženevy

Zpáteční letenka do Ženevy

Ubytování ve Švýcarsku

Švýcarsko patří k poměrně drahým zemím, proto je dobré se při výběru ubytování poohlédnout i nafrancouzské straně.  V případě, že vás bude cestovat více a nevadí vám sdílené ložnice, hledejte ubytování v nabídce hostelů nebo také v nabídce apartmánů.

Proč navštívit Ženevu?

Ženeva se rozprostírá na březích Ženevského jezera. Symbolem města je 140 metrů vysoký vodotrysk, který se nachází právě na hladině tohoto jezera. Až 20 % plochy města je pokryto zelení. Jedná se o druhé největší město Švýcarska, v kterém naleznete spoustu historických památek, muzeí, Ženevskou univerzitu nebo ulici T. G. Masaryka. Z nejvýznamnějších památek lze jmenovat: románsko – gotickou katedrálu sv. Petra,  bývalý biskupský palác Maison Mellet, radnici z 15. století atd.