ZPÁTEČNÍ LETENKA Z BUDAPEŠTI NA BORNEO!

17.02.2015 12:52

Borneo, Langkawi, Penang a Johor Bahru – 12.899 Kč

Po delší době vás mohu opět díky promo akci aerolinek Qatar airways pozvat na můj oblíbenýostrov Langkawi a do jeho okolí. Vyrazit objevovat krásy Malajsie můžete totiž i do oblastiostrova Penangu či pevninského Johor Bahru, sousedícího se Singapurem. Malajsijské hody by nemohly být 100%, kdybychom nezahrnuli letenky na přírodou nabitý ostrov Borneo. Ve všech destinacích se těšte na výtečnou malajsijskou kuchyni, drzé opičáky a 30°C teploty se stejně teplým mořem.

Ať již hledáte místo pro odpočinek na pláži nebo kombinaci s výšlapem na horu Gunang Kinabalu a průzkumem goril v NP Sarawak, tato akce je pro vás.

  • Odlety v období: 18.02. – 10.12.2015
  • Cesty včetně letních prázdnin
  • Maximální délka pobytu 1 měsíc
  • Prodej do 20.02.

V ceně je zahrnuto zavazadlo o maximální hmotnosti 30 kg. Pobyt v Malajsii je pro turistické účely bezvízový, a to až do délky 90 dní.

Letenky na Langakwi

Letenky na Langakwi

Borneo: Ráj potápěčů i šnorchlistů? Tím je Mabul

Pokud se vydáte na ostrov Borneo, zamiřte i na jihovýchodní část malajsijské části ostrova. Z města Tawau se dostanete lodí na 500 x 500 metrů velký ostrov Mabul, odkud se podnikají výpravy na Sipadan. V obou lokalitách se těšte na pestré moře, kde nechybí rejnoci, mořští hadi, murény a především mořské želvy. Ubytování (400 Kč na noc) je nutné rezervovat předem, a je vždy formou all inclusive.

Langkawi: Bez skútru jen hlavní proménáda

Není lepšího místa, kde se naučit jezdit na skútru a rovnou v levostranném provozu, než na Langkawi. Hustota provozu je tu mírná a lidé jsou ohleduplní, stejně tak i ceny za půjčení. Skútr máte na den za 200 Kč a benzín sotva za 12 Kč / litr. Vydejte se na západ slunce z nejvyšší hory ostrova Mount Ryay – výjezd zabere až 40 minut a užijte si nikým neobjevených pláží podél ostrova.

Opičí války v T-star chatkách? Můj skromný tip na ubytování je jasný – autentické bydlení s opicemi. Nenechávejte však věci bez dohledu a proti opicím jděte jen s koštětem v ruce!