ZPÁTEČNÍ LETENKY NA RÉUNION Z PRAHY ZA SLUŠNOU CENU!

12.01.2015 10:54

Letenky z Prahy na jedinečný Réunion – 16.870 Kč

Aerolinie Air France v uplynulých dnech zlevnily spoustu svých tarifů a ve spolupráci s dalšími dopravci ze SkyTeamu se proto v globálních rezervačních systémech objevily zajímavé nabídky směrem do exotických destinací.

Na překrásný ostrov Reúnion se z Prahy nyní dostanete za přitažlivou cenu 16.870 Kč, přičemž standardní nabídky letenek z Prahy se tímto směrem dlouhodobě drží na cenách kolem 25 tis. Kč!

  • Cestovní období: odlety 15. ledna – 30. června, návrat do 1. srpna
  • Prodej do 22. ledna nebo aktualizace tarifu
  • Maximální délka pobytu 3 měsíce

V ceně letenky je samozřejmě přeprava odbaveného zavazadla do 23 kg.

Letenky na Réunion

Praha – Saint-Denis (Réunion)

Jak je patrné z náhledu itineráře letenky, přestup je v rámci dvou pařížských letišť. Po příletu na letiště Charlese de Gaulla se musíte přesunou autobusovou linkou Air France na letiště Orly. Přeprava je zdarma v rámci letenky. Jízdenky na tuto transferovou přepravu obdržíte při odbavení na letišti. Při výběru letenky se proto raději zaměřte na spoje, kde jsou min. 3 hodiny na přestup. O zavazadla se musíte během přepravy mezi letišti postarat sami.

Ostrov Réunion je zámořským územím Francie, proto zde platí stejné podmínky vstupu, jako do jiných členských zemí EU. Na cestu si tedy vystačíte i s klasickým občanským průkazem a evropskými platidly – eury.

Ačkoliv platí, že Réunion patří mezi dražší a luxusnější destinace, ceny jsou srovnatelné s těmi v kontinentální Francii.