S OVýTem PRODLOUŽENÝ VÍKEND NA MALTĚ

Termín: 28.-31.března 2019

 
Chcete si prohlédnout ostrov ve Středozemním moři?
Neváhejte a přečtěte si i toto:
 

Program:

1.den - čtvrtek 28.března 2019: odjezd v 11.00 hodin z České Lípy mikrobusem do Bratislavy., v 19.50 hodin odlet letadlem nízkonákladové společnosti na Maltu., přílet ve 22.15 hodin, transfer do místa ubytování, ubytování a nocleh.,
2.den - pátek 29.března 2019: volno v místě ubytování nebo fakultativní výlet do historických měst jako je MDINA či RABAT., prohlídka pamětihodností., nocleh ve stejném místě.,
3.den - sobota 30.března 2019: volno v místě ubytování nebo fakultativní výlet na sousední ostrov GOZO patřící Maltě., prohlídka zajímavostí na ostrově., nocleh ve stejném místě.,
4.den - neděle 31.března 2019: do 15.00 hodin prohlídka pamětihosnotí hlavního města Malty - LA VALLETY., poté transfer na letiště a v 17.05 hodin odlet z Malty do Bratislavy letadlem nízkonákladové letecké společnosti., v 19.25 hodin přílet do Bratislavy a cesta mikrobusem do České Lípy. Předpokládaný návrat do 24.00 hodin.
 

Startovné: 3600.-Kč

zahrnuje dopravu mikrobusem z České Lípy do Bratislavy a zpět, letenky Bratislava-Malta-Bratislava a 3x ubytování v apartmánu ve 2-lůžkových ložnicích
Nezahrnuje: transfery z/na letiště do/z hotelu a fakultativní výlety.
Cena "Balíčku výletů": 1325.-Kč kromě trajektu na/z ostrov Gozo
 

Přihlášky, záloha:

přihlášky do vyprodání kapacity akce nebo nejpozději do 5.2.2019
 
Ubytování:
3 noci v hotelu Palazzin II ve 2-lůžkových pokojích

Tento komfortní hotel se nachází pouze 10 minut chůze od pláže, na klidném místě v zálivu St. Paul’s a pouhých 100 metrů od přímořských panoramatických promenád v oblasti v letoviscích Qawra a Bugibba.

Il Palazzin Hotel stojí v blízkosti oblíbených zábavních míst a zastávek veřejné dopravy, kterými snadno dojedete na různá místa po celém ostrově.

Během vašeho pobytu v Il Palazzin vám bude k dispozici ochotný personál. Den můžete začít bohatou snídaní, která je zdarma a podává se formou bufetu.

Pokoje mají balkon s panoramatickým výhledem na bazén, do zahrady, na město nebo na moře. Standardem je satelitní TV a bezplatné Wi-Fi.

Relaxovat můžete v krytém bazénu nebo fitness centru. Venku u hotelu je svěží zahrada s bazénem.

Il Palazzin má dále 2 výtahy, nepřetržitě otevřenou recepci, místnost s hrami, čítárnu a vlastní restauraci. Je možné zajistit dopravu na letiště.