VÍKEND V JESKYNNÍM TERMÁLU

Termín: 6.-9.2.2020

Program akce: 
1.den - čtvrtek 6.února 2020: odjezd z České Lípy v 6.00 hodin ráno, cca v 15.00 hodin příjezd do MISKOLCE, ubytování v hotelu., prohlídka města., večeře, nocleh.,
2.den - pátek 7.února 2020: po noclehu možnost celodenního pobytu v lázních - jeskynním systému v  MISKOLCI., v rámci pobytu snídaně a večeře a nocleh.,
3.den - sobota 8.února 2020: snídaně., po snídani přejezd do EGERSZÁLOKU a možnost celodenního koupání v jedinečném lázeňském komplexu "MALÉ PAMUKKALE". Večer zastávka v BUDAPEŠTI a přejezd na Slovensko., ubytování a nocleh.,
4.den - neděle 9.února 2020: snídaně., odjezd do Česka a večer návrat do České Lípy.

Startovné: 4400.-Kč zahrnuje: dopravu klimatizovaným mikrobusem, 3x ubytování ve 2-lůžkových pokojích, 3x snídani, 2x večeři a láhev vína na pokoj.   
Startovné nezahrnuje vstupenky do termálů (cca 6000.-HUF za 2 dny, tj. cca 700.-Kč)
 
Přihlášky a záloha: do vyprodání kapacity akce nebo nejpozději do 31.1.2020., záloha ve výši 2000.-Kč je splatná s přihláškou a v případě neúčasti na akci je nevratná
 
Jeskynní lázně Miskolctapolca

Areál o rozloze 3,6 hektarů je otevřený celoročně nachází se v něm 2 termální bazény s teplotou vody 33 - 35 °C, římský bazén v jeskyni, tzv. "Star hall" - bazén pod hvězdnou oblohou (32 °C) a dětský. Místní termální voda pomáhá při dýchacích obtížích a kloubních onemocněních. Celodenní vstup pro dospělou osobu stojí 2 050 HUF - 3 600 HUF (dle sezóny).

 
Dopřejte si nevšední zážitek při koupání v přírodním jeskynním komplexu. Zázemí pro vaši dovolenou naleznete v hotelu Ambrózia Szálláshely és Étterem *** s domácí atmosférou, polopenzí a láhví vína na uvítanou.
 

Ubytování s domáckou atmosférou

Miskolctapolca je jedním z nejvyhledávanějších míst v Maďarsku. Ubytujte se tu v pohodlí hotelu Ambrózia Szálláshely és Étterem *** a užívejte si vše, co nabízí. Poskytuje dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje s vlastní koupelnou a TV a panuje tu pohodová rodinná atmosféra. Hosté si velmi pochvalují místní ochotný personál.

O plná břicha se postará polopenze v příjemné hotelové restauraci. Snídaně se podávají formou bohatých bufetů. Večeře je servírovaná a hlavní jídlo si zvolíte ze dvou nebo tří možností. Potěší také salát a dezert.

Velkou výhodou je poloha hotelu jen 2 minuty chůze od oblíbených jeskynních lázní. Asi 50 metrů od budovy se nachází supermarket. Místo je klidné a přímo vybízí k procházkám.

Miskolctapolca protkané lázněmi a historií

Město má bohatou historii sahající až do starověku a určitě stojí za to prozkoumat historické jádro Miskolce. Cesta krásným parkem kolem jezírka vás pak dovede až k největší atrakci - jeskynním lázním. Příjemně teplá termální voda tu protéká rozlehlým jeskynním komplexem a koupání je možné po celý rok v několika bazénech.

Ubytování: pro dvě osoby ve standardních pokojích v hotelu Ambrózia Szálláshely és Étterem ***

Strava: Polopenze po celou dobu pobytu pro dva  ** Snídaně formou bufetu ** Servírovaná večeře (předkrm, polévka, hlavní chod na výběr z 2 - 3 možností, salát/nakládaná zelenina a dezert)

Služby:  Láhev vína na pokoji ** WiFi zdarma