S OVýTem ADVENT NA HALIČI: LVOV

NA UKRAJINU LETECKY Z PARDUBIC!

 

Termín: 7.-9.prosince 2021

 
COVID-19: před příjezdem na Ukrajinu je povinný PCR-test na Covid-19
 
 
 
Adventní trhy na Ukrajině s vůní višňového likéru
Navštivte s námi jedno z nejhezčích měst na Ukrajině – Lvov. Vydáme se na společnou prohlídku po nejznámějších pamětihodnostech. Celému městu dominuje náměstí Rynok s radnicí a především její věž. Z věže uvidíme Lvov jako na dlani. Dále si prohlédneme katedrálu, hrad a také Ševčenkův lesík – park, kde se nachází slavné Muzeum lidové architektury a místních tradic, kde se také dozvíme něco o místních adventních zvycích. Lvov je městem višňového likéru, ten se zde již po staletí vyrábí a hned v několika stáncích a „barech“ po městě budeme mít možnost jej ochutnat. V zimním období oceníme především jeho svařenou variantu. Náměstí Rynok je také plné stánků s nejrůznějšími místními specialitami, ať už se jedná o klobásy, sýry, šašliky nebo také typické ukrajinské vareniky – jakési plněné noky nejrůznějšími náplněmi. Určitě bude příležitost ochutnat i místní vyhlášenou čokoládu. Kromě trhů se ve Lvově nachází spousta krásných a zážitkových kaváren a restaurací, které budeme mít možnost navštívit.
 

Program akce:

1.den - úterý: předpokládaný odlet z Wroclawi ve 12.15 hodin (doprava z České Lípy zajištěna)., přílet do Lvova ve 14.30 hodin., transfer do hotelu poblíž centra města., podvečerní procházka jedinečným starým městem s návštěvou adventního trhu., ubytování a nocleh.,
2.den - středa: snídaně., celodenní prohlídka města LVOV s radniční věží a řadou starobylých pamětihodností., nocleh,
3.den - čtvrtek: po snídani volný program v centru LVOVA, možnost návštěvy některého z muzeí nebo galerii., před polednem transfer na letiště a ve 14.35 hodin odlet ze Lvova do Wroclawi., přílet ve 14.55 hodin (doprava do České Lípy zajištěna)
 
Ubytování: v hotelu střední kategorie ve 2-lůžkových pokojích s příslušenstvím (toaleta a sprcha) na pokoji
Stravování: 2x snídaně v hotelu
 
Startovné: 3500.-Kč zahrnuje: letenky Wroclaw-Lvov-Wroclaw, 2x ubytování v hotelu ve 2-lůžkových pokojích a 2x snídaně.
Možnost připojištění: nejpozději 14 dní před začátkem akce je možnost připojištění, které zahrnuje kompletní pojištění zdravotních výloh po celou dobu konání akce včetně onemocnění Covid-19. Pojistné plnění až 500000000.-Kč, příp. náhradní ubytování v případě karantény v zahraničí (Evropa do výše 10000.-Kč s 20% spoluúčastí a náhradní dopravu vč. letenky na cestu zpět do výše 10000.-Kč s 20% spoluúčastí., u akcí mimo Evropu je výše náhrady u obou záležitostí - ubytování a dopravy zpět 20000.-Kč s 20% spoluúčastí).
Pojištění stojí v rámci této akce 142.-Kč (u osob nad 70 let dvojnásobek) a je třeba ho objednat a zaplatit nejpozději 14 dní před zahájením akce.
 
Přihlášky a záloha: do vyprodání kapacity akce nebo nejpozději do 20.10.2021., záloha ve výši 1500.-Kč je splatná s přihláškou a v případě neúčasti na akci je nevratná
 
Odkazy:
 
Předpověď počasí: