S OVýTem BÍLÉ NOCI V PETROHRADĚ

Předkládáme akci na prodloužený víkend v Rusku, a to v Petrohradě (Sankt Petěrburgu) v době bílých nocí. Navíc tentokrát s e-Vízem, které je zdarma (zařídíme).
 
Propozice akce  S OVýTem BÍLÉ NOCI V PETROHRADĚ
Termín: odloženo z důvodu agrese Ruska na Ukrajině
 
Program akce: 
1.den: odlet z Prahy, přílet do Petrohradu na letiště Pulkovo., po odbavení přesun mikrobusem do centra a v podvečer první část poznávání  PETROHRADU: procházka po Petropavlovské pevnosti (Petropavlovský chrám, hradby pevnosti, výhled na Něvu) a prohlídka exteriérů slavné Aurory v přístavu., možnost posezení v některé z restaurací v okolí, ubytování v hotelu a nocleh., 
2.den: snídaně, celodenní prohlídka PETROHRADU (Něvský prospekt, Arménský kostel, Kazaňská katedrála, Palácové náměstí se Zimním palácem a Alexandrovým sloupem, chrám Vzkříšení Krista, Puškinovo muzeum, Letní sad, budova Admirality, Měděný jezdec, katedrála sv.Isáka...)., v podvečer možnost návštěvy Ermitáže (ve čtvrtek otevřeno dlouho do večera, zájemci o vstupenky přihlaste se do  . .202 )., odpočinek v hotelu a pozdě večer (kolem půlnoci) návrat do centra a možnost nočního výletu (v době bílých nocí) lodí po Něvě (zvedací mosty)., nad ránem návrat na hotel a nocleh., 
3.den: snídaně v hotelu., po snídani výlet do PETRODVORCŮ (Velká kaskádová vodní cesta, fontány, zahrady, Palác Petra Velikého) a do CARSKÉHO SELA (Kateřinský palác s Jantarovou komnatou., zájemci o prohlídku přihlaste se o vstupenky nejpozději do  . .202 )., v podvečer návrat do PETROHRADU a možnost návštěvy některého divadelního představení (nabídku programu upřesníme později)., nocleh v hotelu.,
4.den: snídaně, v PETROHRADĚ návštěva Tichvinského hřbitova (hroby zde mají ruští velikáni jako Dostojevskij, Čajkovskij, Rimskij-Korsakov ad.) či Chrámu Alexander Něvský. Kolem poledne přesun na letiště Pulkovo a v odpoledních hodinách přelet z Petrohradu do Prahy. Přílet na Letiště Václava Havla v podvečer.
 
 
Ubytování:  3 noci v hotelu****, a to ve 2-lůžkových pokojích s toaletou a koupelnou.,
 
Stravování:  3x snídaně
 
Startovné: 8500.-Kč zahrnuje letenky Praha-Petrohrad-Praha, dopravu po Petrohradě a do Petrodvorců, 3x ubytování v hotelu*** ve 2-lůžkových pokojích a 3x snídaně.
 
Přihlášky: do vyprodání kapacity nebo nejpozději do     , záloha ve výši 5000.-Kč (letenky) je splatná s přihláškou a v případě neúčasti na akci propadá!
 
Vstupní víza do Ruska: e-Víza zdarma, vyřídíme i pro Vás!
Zařídíme předem pro zájemce i vstup do Ermitáže (momentální cena 450.-Kč) a do Kateřinského paláce (mj.Jantarová komnata, momentální cena 600.-Kč) - o prohlídku se přihlaste nejpozději do   ! Přímo na místě je málo pravděpodobné dostat se do interiérů!
 
Odkazy:
 
Předpověď počasí: