S OVýTem ADVENT V BAVORSKU

Předkládáme nabídku na adventní akci do dvou romantických měst v Německu. Možná do těch nejlepších vůbec! Máme na mysli Rothenburg ob der Tauber a Bamberk... Nemáte-li program na čas adventu, neváhejte. Tahle dvě města a tyhle dva adventní trhy vás rozhodně nezklamou!
 
 
Termín: 9.-10.prosince 2023

NEJVĚTŠÍ ATRAKTIVITY V PRŮBĚHU AKCE:
ROTHENBURG OB DER TAUBER a BAMBERK


Program akce:
1.den: předpokládaný odjezd z České Lípy v časných ranních hodinách., cca v 11.00 hodin příjezd do ROTHENBURG OB DER TAUBER (město přezdívané "Městem věčných Vánoc") - zde prohlídka města (radnice postavená v roce 1419, centrální gotická katedrála sv.Jakuba z r.1311, Vánoční muzeum, úzké uličky, pestře malované domy s balkóny a jejich okna... - vyřezávané okenice a krajkové záclony - to je tak krásný Rothenburg ob der Tauber...., a také návštěva adventního trhu., v podvečer ubytování v hotelu a nocleh.,
2.den: snídaně, po snídani přejezd do historického města BAMBERK - návštěva vánočního trhu a prohlídka města, od roku 1993 zapsaného na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Při procházce navštívíme centrum města s Dómem - katedrálou, starou radnicí a dalšími zajímavostmi., v odpoledních hodinách cesta zpátky., předpokládaný návrat do České Lípy do 21.00 hodin.

Ubytování: v hotelu střední kategorie ve 2-lůžkových pokojích s příslušenstvím (toaleta a sprcha) na pokoji
Stravování: hotelová snídaně

Startovné: 3590.-Kč zahrnuje: dopravu klimatizovaným mikrobusem, ubytování ve 2-lůžkových pokojích a snídani.
Startovné nezahrnuje vstupenky do kulturních a historických zařízení
 


Přihlášky a záloha: do vyprodání kapacity akce nebo nejpozději do 20.11.2021., záloha ve výši 1500.-Kč je splatná s přihláškou a v případě neúčasti na akci je nevratná

PAMATUJTE NA SKUTEČNOST, ŽE NAŠE AKCE NEJSOU KLASICKÝM ZÁJEZDEM CESTOVNÍ KANCELÁŘE, JEDEME JAKO SKUPINA PŘÁTEL A NEJEZDÍ S NÁMI ŽÁDNÝ ODBORNÝ PRŮVODCE ANI DELEGÁT, PŘIČEMŽ AVIZOVANÝ PROGRAM BUDE VŽDY DODRŽEN!

Odkazy:
www.lidovky.cz/cestovani/rothenburg-nemecko-cestovani-maliri-vanocni-romantika.A230919_155231_ln-cestovani_ape
www.novinky.cz/clanek/cestovani-malebny-rothenburg-je-branou-do-stredoveku-tocil-se-tu-i-harry-potter-40027014
www.idnes.cz/cestovani/kolem-sveta/bamberk-misto-nejen-pro-afery.A_1999M232C01B
www.novinky.cz/clanek/cestovani-nemecko-bamberk-historicke-mesto-s-dusi-215410

Předpověď počasí:
www.weatheronline.cz/Nemecko/Bamberk.htm