S OVýTem ADVENT V HAMBURKU

Termín: 21.-22.prosince 2019 
 
NEJVĚTŠÍ ATRAKTIVITY V PRŮBĚHU AKCE: 
HAMBURG, St.Pauli, cesta Berlín-Hamburg rychlovlakem ICE
 
Program akce: 
1.den - sobota 21.prosince 2019: předpokládaný odjezd z České Lípy hl.nádr. v 6.30 hodin (vlak zastavuje také na zastávce Holý vrch a v Žandově., přípoje z Nového Boru a Mimoně), cesta do Děčína a odtud mezinárodním rychlíkem EC do Berlína (zde možnost nákupů v obchodním domě přímo na hlavním nádraží Hauptbahnhof Tief)., přestup na rychlovlak ICE a cesta z Berlína do Hamburgu (předpokládaný příjezd v 13.24 hodin)., procházka centrem HAMBURGU s návštěvou prvních adventních trhů (mj. na hlavním náměstí)., v podvečer ubytování v hotelu., možnost návratu do centra města a strávení příjemného večera vč. návštěvy "vykřičené" čtvrti St.Pauli nebo návštěva některého muzikálového představení (Pretty Women nebo Lví král)., nocleh.,
2.den - neděle 22.prosince 2019: po noclehu snídaně a návrat do centra HAMBURGU (v nabídce návštěva gotického vánočního trhu "Historischer Weihnachtsmark", což je vlastně středověké tržiště, které je v provozu do dnešních dnů. Nakoupit si zde můžete lahůdky od regionálních výrobců nebo výrobky zdejších řemeslníků. Procházka s prohlídkou města, která vás zavede mj. k radnici, Domkirche, budově Labské filharmonie, k vodnímu kanálu či do přístavu... Možnost návštěvy městečka miniatur "Wunderland" nebo galerie Kunsthalle. Nákupy v obchodních domech... atd. 
V 14.51 hodin odjezd z Hamburgu přímým mezinárodním rychlíkem EC do Děčína (příjezd v 19.53 hodin), přestup a návrat do České Lípy ve 21.22 hodin (tento vlak zastavuje také v Žandově a na zastávce Holý vrch, pokračuje do Mimoně., přípoje do Nového Boru a na zastávku Střelnice)
 
Ubytování: v hotelu*** ve 2-lůžkových pokojích (v případě trojic je možnost ubytování i ve 3-lůžkových pokojích) s příslušenstvím (toaleta a koupelna nebo sprcha).
Stravování:  snídaně
 
Startovné: 2650.-Kč zahrnuje: dopravu z České Lípy do Hamburgu a 1x ubytování ve 2-lůžkových pokojích se snídaní v Hamburgu. 
Nezahrnuje hromadnou dopravu v Hamburgu (cca 8.-€ za oba dny)  
 
Přihlášky a záloha: do vyprodání kapacity akce nebo nejpozději do 15.10.2019 (s ohledem na zakoupení tzv. "Včasné jízdenky" pro vlaky., pozdější přihlášky bez záruky výše startovného)., záloha ve výši 1000.-Kč je splatná s přihláškou a v případě neúčasti na akci je nevratná
Odkazy:
 
 
Předpověď počasí: