S OVýTem ADVENT V MÍŠNI A V DRÁŽĎANECH

Termín: sobota 19.prosince 2015

 
             Míšeň                                                           Drážďany
 
Program:
cca 4-hodinová prohlídka MÍŠNĚ (včetně procházky po pamětihodnostech města vč. Albrechtova hradu a katedrály a návštěvou adventního trhu) a cca 3-hodinová procházka předvánočními DRÁŽĎANY ve večerním čase (Prager Strasse-Alt Markt s tradičním vánočním trhem - Zwinger - zámek s malým adventním trhem - katedrála - Divadelní náměstí se Semperovou operou...)
POJEDEME NETRADIČNĚ - abychom se vyhnuli davům, nepojedeme prvním vlakem a v Drážďanech budeme až v podvečer a večer, kdy už spousta Čechů bude zase doma...
 
Obtížnost:   1
(stupnice obtížnosti: 1 - lehká, vhodná i pro děti., 2 - středně těžká, malé převýšení, ale možná větší délka, 3 - náročná, zejména stoupáním, příp. délkou., 4 - těžká, především vícedenní akce s batohem na zádech, 5 - nejnáročnější, těžké přechody vysokých pohoří i s postupy pomocí lezeckých pomůcek)
 
Možnosti občerstvení: Míšeň, Drážďany 
  
Odjezd z České Lípy:  z hlavního nádraží v 9.38 hodin., předpokládaný příjezd do Míšně ve 12.34 hodin.  Přípoje také ze Žandova, Nového Boru a zastávek Holý vrch a Střelnice.,
předpokládaný návrat do České Lípy  v 23.25 hodin (odjezd z Drážďan  v 19.59 hodin). Tento vlak zastavuje také v Žandově a na zastávce Holý vrch.
 
Sraz účastníků: na hlavním nádraží v České Lípě v 9.20 hodin. 
Jízdné: podle počtu účastníků,  od 110.-Kč do max. 185.-Kč za celý den včetně přepravy po Německu.
 
Vstupné: není nutné, v případě zájmu možnost prohlídky hradu v Míšni - vstupné 
 
Akce se neuskuteční v případě nepříznivého počasí (velký déšť apod.)
Vzhledem k nákupu předpokládaného druhu jízdenek, prosím, máte-li o akci zájem, dejte vědět předem! Děkuji!
Jízdenky na vlak, nejedná-li se o vícedenní akci, nakupuji skupinové jízdenky přes internet cca 1 hodinu před odjezdem vlaku. 
Z tohoto důvodu je také nutné odhlásit se v případě, že se akce nezúčastníte, max. 2 hodiny před odjezdem vlaku! 
 
Odkazy:
 
Předpověď počasí: