S OVýTem ZAMRZLÝM SPREEWALDEM (Dolní Lužice, Německo)

 pěší turistika s možností bruslení v případě zamrzlých kanálů

 
 

Termín:  sobota 28.února 2015
VZHLEDEM K NÁKUPU JÍZDENEK PŘES INTERNET JE MOŽNÉ PŘIHLÁŠKU ZRUŠIT NEJPOZDĚJI VE ČTVRTEK 26.ÚNORA DO 24.00 HODIN!
Trasa akce:   Raddusch - Burg-Kolonie - Burg-Kauper - Leipe - Lehde - Lübbenau
pro zájemce v Lübbenau možnost návštěvy muzea Spreewaldu
Délka trasy: 22,5 km
Obtížnost: 2
(stupnice obtížnosti: 1 - lehká, vhodná i pro děti., 2 - středně těžká, malé převýšení, ale možná větší délka, 3 - náročná, zejména stoupáním, příp. délkou., 4 - těžká, především vícedenní akce s batohem na zádech, 5 - nejnáročnější, těžké přechody vysokých pohoří i s postupy pomocí lezeckých pomůcek)
Možnosti občerstvení: Burg, Lehde, Lübbenau
        
Odjezd z České Lípy: od KD Crystal v 6.00 hodin mikrobusem do Žitavy a odtud v 7.01 hodin vlakem přes Cottbus., předpokládaný příjezd do Raddusche v 9.16 hodin.,
předpokládaný návrat do České Lípy  ve 20.00 hodin (odjezd z Lübbenau v 16.39 hodin do Žitavy a odtud mikrobusem do České Lípy).

Sraz účastníků: před KD Crystal v Parku generála Heliodora Píky v České Lípě v 06.00 hodin (možný odjezd také z Nového Boru a Cvikova, přípoj ze Žandova). 
Jízdné: podle počtu účastníků, 130.-Kč až max.180.-Kč/os. + 5,80 až 9,70 €/os. zahrnuje dopravu mikrobusem, jízdenku Euro-Nisa-Ticket a Brandenburg-Berlin-Ticket.
Vstupné: Muzeum Spreewaldu v Lübbenau 5.-€

Akce se neuskuteční v případě nepříznivého počasí (velký déšť, silný mráz apod.)
Vzhledem k nákupu předpokládaného druhu jízdenek, prosím, máte-li o akci zájem, dejte vědět předem! Děkuji!


                                     
Odkazy:
www.novinky.cz/cestovani/nemecko/356168-spreewald-kraj-tradic-a-vodnich-kanalu-v-zime.html
www.spreewald.de/

<div .="" 3a="" 3d1="" a="" ba="" back.="" by="" byl="" byla="" cash="" ce="" chcete-li="" danou="" dispozici="" dostatek="" e="" https:="" informace="" je="" k="" lem="" m="" mcafee="" mcballoonconfig="{" mclinkinfo="{" my="" n="" n.="" na="" nalezeny="" nce="" nebo="" nebyl="" nebyly="" no="" o="" odkaz="" ohodnocen.="" pip="false&premium=false&client_uid=2601666244&client_ver=3.7.1.156&client_type=IEPlugin&suite=false&aff_id=739&locale=cs_CZ&ui=1&os_ver=6.1.1.0" ,"domain_specifier":"","cclist":"{}","displayurl":"http:="" www.museum-osl.de="" &h="saqh5f_8e&s=1/-&quot;}&quot;&quot;" postupujte="" pro="" rizika="" rizika.="" s="" secure="" sites="" skat="" st="" t="" te="" tento="" to="" vu="" www.siteadvisor.com="" zet=""> www.spreewald-lehde.de/source/freilandmuseum_info.htm

www.museum-osl.de/
m.rozhlas.cz/radiozurnal/zzz/_zprava/1314657
m.rozhlas.cz/radiozurnal/zzz/_zprava/1310407

www.wetteronline.de/wetter/cottbus