S OVýTem DOVOLENÁ U MOŘE 2020 - BALI

Termín: 7.-18.září 2020

 

Program:
1.den: odlet z Prahy v dopoledních hodinách., přestup n aněkterém z evropských nebo asijských letišť., noční přelet.,
2.den: přílet do Denpasaru, odbavení na letišti a transfer do hotelu., ubytování, nocleh.,
3.-10.den: snídaně., pobyt u moře na pláži, volný program., ubytování ve stejném hotelu, nocleh.,
   nebo fakultativní výlety:
   4.-6.den: letecký 3-denní výlet na OSTROVY FLORES a KOMODO (Labudan Bajo, pozorování největšího ještěra na světě - varana komodského, možnost šnorchlování... cena výletu 9500.-Kč zahrnuje letenky z Bali na Flores, lodní výlet na Komodo a 2x nocleh na ostrově Flores (minimální účast 3 zájemci)
        nebo
   4.den: po snídani celodenní výlet mikrobusem po OSTROVĚ BALI (městečko Ubud, které je známé jako umělecké a kulturní centrum Bali., plavba lodí po řece Ayung/Telega, při které můžete obdivovat pralesní scenerie a malebné balijské vesničky mezi rýžovými políčky na úpatí hory Agung. Čeká vás scénická cesta mezi vulkány Batur a Agung... Cena výletu: 835.-Kč (minimální účast 3 zájemci)
   5.den: po snídani celodenní výlet mikrobusem po OSTROVĚ BALI ( podíváme se ke královským koupelím Tirtagangga a do vodních zahrad Ujang., odpoledne můžete pobýt na plážích panenské oblasti Amed, která je mnohými cestovateli hodnocena jako nejhezčí část ostrova. Cena výletu:   
   7.den-9.den: 3-denní výlet mikrobusem na OSTROV JÁVA (trajektem na ostrov Jáva a poté 3-denní putování do horského města Malang /návštěva ptačího a květinového trhu, procházka po bulváru Jalan Ijen s budovami z koloniální doby/., výlet džípy na východ slunce na vyhlídku Penanjakan, nejfotografovanější přírodní scenérii Indonésie., návštěva Taman safari., cena výletu: 6500.-Kč zahrnuje dopravu mikrobusem, trajekty, 2x ubytování v hotelu a 1x snídani., nezahrnuje výlet džípem na východ slunce a vstupné do Taman safari (minimální účast 3 zájemci)
11.den: snídaně., pobyt na pláži poblíž hotelu v Padangbai., v podvečer transfer na letiště a ve večerních hodinách odlet z Bali., noční přelet.,
12.den: přesttup na některém evropském nebo asijském letišti a v průběhu dne návrat do Prahy
 
Startovné 26600.-Kč
zahrnuje letenky, transfery letiště-hotel-letiště, 9x ubytování v hotelu*** ve 2-lůžk.pokojích a 9x snídaně
 
Ubytování v hotelu Padgbai Beach inn na plážích letoviska PADANGBAI:

Padangbai Beach inn se nachází ve vesnici Padangbai, 300 metrů od pláže Blue Lagoon a jen několik kroků od pláže Padang Bai. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Pokoje mají šatní skříň a vlastní koupelnu. Padangbai Beach Inn podává denně kontinentální snídani. Personál recepce vám ochotně podá praktické informace o okolí.

„Úžasné místo. Kousíček od přístavu a pláže. Personál ochotný vše domluvit a zařídit.“

Karolína
Česká republika

 

Stravování: v rámci akce 9x snídaně na hotelu

 

Přihlášky a záloha: do vyprodání kapacity, letenek nebo nejpozději do 31.5.2020, příp. do vyprodání letenek., současně s přihláškou je nutné zaplatit zálohu na letenky ve výši 20000.-Kč. Záloha je v případě neúčasti na akci nevratná.

Odkazy:

www.gigaplaces.com/clanek-koupani-v-padangbai/

www.idnes.cz/cestovani/rady-na-cestu/bali-nejkrasnejsi-misto-na-zemi.A090206_104852_ig_zkusenosti_tom

www.idnes.cz/cestovani/rady-na-cestu/indonesie-pohledem-jakuba-freiwalda.A160526_191336_kolem-sveta_hig

 

Pořad České televize s Romanem Zachem:

www.ceskatelevize.cz/porady/12500835975-hledani-ztracenych-svetu/218562260240002-vychodni-java/

 

Předpověď počasí:

www.weatheronline.cz/Indonesie/Denpasar.htm