S OVýTem PODZIMEM PŘES 3 HRADY

Termín: neděle 22.října 2017

ATRAKTIVITY V PRŮBĚHU AKCE: HRADY ZVÍŘETICE, MICHALOVICE, MLADÁ BOLESLAV

 
Trasa akce: Bakov n.Jiz. - zřícenina hradu Zvířetice - Debř - zřícenina hradu Michalovice - Mladá Boleslav - hrad Mladá Boleslav - Mladá Boleslav hl.nádr.
Délka trasy: 15 km
Obtížnost: 1 (stupnice obtížnosti: 1 - lehká, vhodná i pro děti., 2 - středně těžká, malé převýšení, ale možná větší délka nebo opačně, 3 - náročná, zejména stoupáním, příp. délkou., 4 - těžká, především vícedenní akce s batohem na zádech, 5 - nejnáročnější, těžké přechody vysokých pohoří i s postupy pomocí lezeckých pomůcek)
 
Možnosti občerstvení: Bakov n.Jiz., Debř, Mladá Boleslav
 
Odjezd z České Lípy: z hlavního nádraží v 8.23 hodin., předpokládaný příjezd do Bakova nad Jizerou v 9.10 hodin. Tento vlak jede také z Nového Boru a ze zastávky Střelnice.,
předpokládaný návrat do České Lípy v 17.35 hodin (odjezd z Mladé Boleslavi v 16.37 hodin). Tento vlak pokračuje do Nového Boru a na zastávku Střelnice.
 
Sraz účastníků: na hlavním nádraží v České Lípě v 8.10 hodin
Jízdné (kromě majitelů režijních průkazů ČD prosím, nežádejte jiné slevy jako jsou IDOL či IN karty. Jedeme jako skupina, někdy to bude i pro vás více, jindy méně výhodné... Děkuji.): podle počtu účastníků, od 81.-Kč do max. 108.-Kč za celý den
 
Vstupné: nejsou vstupy do kulturních a historických zařízení
 
Akce se neuskuteční v případě nepříznivého počasí (velký déšť, v zimě silný mráz apod.).
 
Vzhledem k nákupu předpokládaného druhu jízdenek, prosím, máte-li o akci zájem, dejte vědět předem! Děkuji!
Jízdenky na vlak, nejedná-li se o vícedenní akci, nakupuji jako skupinové vesměs přes internet cca 1 hodinu před odjezdem vlaku.
Z tohoto důvodu je také nutné odhlásit se v případě, že se akce nezúčastníte, max. 2 hodiny před odjezdem vlaku! U vícedenních akcí s vlakovou dopravou v ČR je nutné se odhlásit nejpozději 7 dní před konáním, u zahraničních akcí s vlakovou nebo leteckou dopravou jsou zálohy nevratné!
 
Odkazy:
 
Mapka trasy (po otevření klikni na znaménko +, mapka se zvětší!., po pravé straně klikni na "zobrazit výškový profil"):
délka trasy: 14,8 km, stoupání: 263 m, klesání: 278 m
 
Předpověď počasí: