S OVýTem ZA BRTNICKÝMI LEDOPÁDY

a to netradičně i průjezdem Sasko-českým Semmeringem!
Termín: neděle 1.března 
Trasa akce: Brtníky - Soví hrad - Brtnické ledopády - Jeskyně víl - Kyjovský hrad - Kyjov - Krásná Lípa ., odpoledne možnost návštěvy Domu Českosaského Švýcarska v Krásné Lípě se simulovaným letem balónem...
Délka trasy: 13 km
Obtížnost: 2
(stupnice obtížnosti: 1 - lehká, vhodná i pro děti., 2 - středně těžká, malé převýšení, ale možná větší délka, 3 - náročná, zejména stoupáním, příp. délkou., 4 - těžká, především vícedenní akce s batohem na zádech, 5 - nejnáročnější, těžké přechody vysokých pohoří i s postupy pomocí lezeckých pomůcek)

Možnosti občerstvení: Krásná Lípa
Odjezd z České Lípy: v 7.38 hodin rychlíkem přes Děčín a po Sasko-českém Semmerinku přes Bad Schandau a Sebnitz do Dolní Poustevny a Brtníků! Příjezd v 10.11 hodin. V České Lípě přípoje i od N.Boru, střelnice , Holého vrchu a Žandova).
předpokládaný návrat do České Lípy v 17.24 hodin (odjezd z Krásné Lípy v 16.20 hodin, vlak zastavuje i v N.Boru, na střelnici).

Sraz účastníků: na hlavním nádraží v České Lípě v 7.30 hodin. 
Jízdné: podle počtu účastníků, 80.-Kč až max.130.-Kč/os. včetně průjezdu Sasko-českým Semmerinkem.
Vstupné: Expozice v Domě Českosaského Švýcarska včetně simulovaného letu balónem nad NP Českosaské Švýcarsko - 60.-Kč
               Součástí výstavy rozmístěné ve dvou patrech jsou interaktivní exponáty, (větrný mlýn, lososí cesta, labyrint v krajině, virtuální let horkovzdušným balonem nad krajinou Českosaského Švýcarska...) a také panoramatická troj-projekce znázorňující zrození krajiny. Zlatým hřebem je projekce dvacetiminutového emotivního filmu "Krajina tajemství" doprovázeného charismatickým výkladem herců Františka Němce a Vladimíra Dlouhého.
 
Akce se neuskuteční v případě nepříznivého počasí (velký déšť, silný mráz apod.)
Vzhledem k nákupu předpokládaného druhu jízdenek, prosím, máte-li o akci zájem, dejte vědět předem! Děkuji!

Odkazy:
<div style="margin-left: 2px; position: relative; display: inline; cursor: auto; width: 16px; height: 16px; float: none; padding: 0px;" zet="" www.siteadvisor.com="" vu="" to="" tento="" te="" t="" st="" skat="" sites="" secure="" s="" rizika.="" rizika="" pro="" postupujte="" pip="false&premium=false&client_uid=2601666244&client_ver=3.7.1.156&client_type=IEPlugin&suite=false&aff_id=739&locale=cs_CZ&ui=1&os_ver=6.1.1.0" ohodnocen.="" odkaz="" o="" no="" nebyly="" nebyl="" nebo="" nce="" nalezeny="" na="" n.="" n="" my="" mclinkinfo="{" mcballoonconfig="{" mcafee="" m="" lem="" k="" je="" informace="" e="" dostatek="" dispozici="" danou="" chcete-li="" ce="" cash="" byla="" byl="" by="" back.="" ba="" a="" 3d1="" 3a="" .="" &h='paqhrrhb5&s=1/-"}""' ,"domain_specifier":"","cclist":"{}","displayurl":"http:="" jeskyne-vil="" itras.cz="">