S OVýTem ZA BLEDULEMI DO ČESKÉHO STŘEDOHOŘÍ
	Propozice akce
Termín: neděle 20.března 2022
ATRAKTIVITY V PRŮBĚHU AKCE: PLOSKOVICE, TŘEBUŠÍN, BLEDULE
 
	Trasa akce: nádraží Ploskovice - zámek Ploskovice - Trojhorský potok (naleziště bledulí jarních) - Staňkovice, bus - Trojhora - Pod Trojhorou - Třebušín - Pod Kalichem - Kalich, zřícenina hradu - Třebušín
	Délka trasy: 15 km
	Obtížnost: 2 (stupnice obtížnosti: 1 - lehká, vhodná i pro děti., 2 - středně těžká, malé převýšení, ale možná větší délka nebo opačně, 3 - náročná, zejména stoupáním, příp. délkou., 4 - těžká, především vícedenní akce s batohem na zádech, 5 - nejnáročnější, těžké přechody vysokých pohoří i s postupy pomocí lezeckých pomůcek)
	Možnosti občerstvení: Ploskovice, Třebušín
 
	Odjezd z České Lípy: z hlavního nádraží v 8.30 hodin., předpokládaný příjezd do Ploskovic v 9.27 hodin (náhradní autobusová doprava v celém úseku)., přípoje také z Nového Boru a ze zastávky Střelnice.,
	předpokládaný návrat do České Lípy v 17.22 hodin na hlavní nádraží (odjezd z Třebušína v 15.12 hodin), úsek Třebusín-Litoměřice autobusem, úsek Litoměřice-horní nádr.-Česká Lípa hl.nádr. náhradní autobusová doprava., přípoj také na zastávku Střelnice a do Nového Boru.
	Sraz účastníků: na hlavním nádraží v České Lípě v 8.20 hodin
	Jízdné: podle počtu účastníků, od 120.-Kč do max.160.-Kč za celý den
	Sleva pro účastníky 65+: 50%
	(Pokud se pro vás vztahuje sleva, upozorněte na ni! Děkuji.)
	Vstupné: vzhledem k zimní sezóně jsou zámky a hrady uzavřeny
	Minimální počet zájemců o akci: 4
	Vzhledem k nákupu předpokládaného druhu jízdenek, prosím, máte-li o akci zájem, dejte vědět předem! Děkuji!
	U vícedenních akcí v ČR či u zahraničních akcí jsou zálohy nevratné!
	Akce se neuskuteční v případě nepříznivého počasí (velký déšť,v zimě silný mráz apod.) nebo v souvislosti s opatřeními ohledně Covid-19.
	Odkazy:
	Mapka trasy (po otevření klikni na znaménko +, mapka se zvětší!., po pravé straně klikni na "zobrazit výškový profil"):
	délka trasy: 14,8 km, stoupání: 492 m, klesání: 374 m
	Předpověď počasí: